Welkom bij de Stichting DJA

Nieuws

07-06-2012

Voormalig assistent Stichting Dja overleden

Tot onze schrik en droefheid ontvingen we gisteren het bericht uit Kameroen dat onze voormalige assistent Cletus Sembu is overleden aan de gevolgen van een slopende ziekte. Cletus was actief voor onze stichting in de jaren tot 2007; daarna werkte hij voor een cacaoproducerend en -verwerkend bedrijf. We zullen ons Cletus blijven herinneren als een behulpzaam mens, met groot gevoel voor humor en met grote inzet voor sasse en Soppo. Cletus zal volgende week in Bamenda worden begraven.


Terug naar het overzicht

De website van de stichting Dja is aangepast. De Belastingdienst heeft de eisen voor ANBI-geregistreerde instellingen aangescherpt. ANBI staat voor Algemeen Nut Beogende Instelling.Om aan de eisen te voldoen vindt u daarom onder het tabblad ANBI-gegevens de inschrijving bij de Kamer van koophandel en het RSIN/ ANBI-nummer. Ook vindt u onder het tabblad publicaties de jaarverslagen en de financiële verantwoording.